Projekt nawierzchni online + dobór roślin GRATIS 21 stycznia 2013

Zapraszam do skorzystania z usługi polegającej na wykonaniu aranżacji projektowej nawierzchni on-line.

Rozwiązanie tego typu sprawdza się przy nawierzchniach do 150m2.

Przy większych powierzchniach wizja i pomiary w terenie  pozwalają  wykluczyć wiele nieprawidłowości powstających na terenie budowy.

W ramach tej usługi, dodatkowo opracowuję dobór roślin dla terenów objętych opracowaniem.

W efekcie otrzymają Państwo szczegółowo opisany i zwymiarowany rzut z góry w odpowiedniej skali, który przedstawia kształt, kolorystykę i wzór ułożenia nawierzchni z zestawieniem zatosowanych materiałów wraz z wytycznymi dla brukarza oraz zestawienie roślin w ujęciu tabelarycznym i graficznym.

Aranżacja projektowa powstaje według Państwa potrzeb i oczekiwań. Może być poprzedzona jedną koncepcją, jeśli są Państwo zdecydowani na konretną kostkę i rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne, lub może być poprzedzona kilkoma koncepcjami, zróżnicowanymi pod względem zastosowanych materiałów i rozwiązań kompozycyjnych. Zazwyczaj są to dwie koncepcje, poprzedzone rozmową z Państwem i zebraniem następujących materiałów bazowych:

- zwymiarowany rzut zagospodarowania terenu oraz  rzut z góry obiektu budowlanego
-  zdjęcia projektowanego terenu
- *projekt ogrodzenia, kolorystyka elewacji budynku

Zakres opracowania i czas realizacji zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zawartość koncepcji i aranżacji projektowej może ograniczyć się do jednego rzutu z góry, będącego rysunkiem wykonawczym, bądź też zostanie poprzedzona opracowaniem kilku koncepcji oraz  wizualizacji.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania opracowania i ilości koncepcji poprzedzających.

Czas realizacji od 3 dni do 3 tygodni od momentu dostarczenia materiałów bazowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy !

Małgorzata Bukowska

Napisz komentarz jako: